Penzión DANKA je situován v rekreační oblasti Zemplínské Šírava, v obci Kaluža. Díky poloze a pěknému prostředí je pobyt v penzionu oblíbený zejména mezi rodinami s dětmi. Penzion je vzdálen cca. 400 metrů od vodní plochy a největších otevřených bazénů v ČR v rekreační oblasti Kaluža. Penzion je provozována jen během letní turistické sezony.
Ubytování poskytujeme v prázdninovém domě v 5,4 a 3 lůžkových pokojích. Kapacita penzionu je 12 lůžek, přičemž 3 lůžkový pokoj je samostatna s komplet vybavenou kuchyňkou, televizorem a mezi 5 a 4 lůžkový pokoj také s televizory, je komplet vybavena kuchyň, sprcha a centralna mistnost s CD radiem. Toalety pro ženy a muže.

Dvě kompletně vybavené kuchyně s chladničkami, plynovým sporákem a rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, poskytují možnost přípravy teplých i studených jídel pro celou rodinu.Potraviny su oproti, otevřené nonstop.

Venku je k dispozici stůl a lavičky k posezení, kotlík, gril i dřevěné uhlí, ohniště s možností opékání klobásky či ryb. Parkování přímo ve dvoře penzionu.

Kontakt

mobil: 0905 977 759