Špičkový termální a relaxační resort Thermal Šírava byl otevřen v polovině r. 2014 přímo u břehů rekreačního střediska a přehrady Zemplínska Šírava.

Thermal park Šírava

Vznikl na základě soukromých investic ze strany místních podnikatelů a obce. Architektonicky velmi zajímavá budova nabízí Vodní svět, který se skláda z vnitřní i venkovní části.
Vnitřní vodní svět nabízí 3 hlavní bazény. Ve vlnovém bazénu si užijete mořské vlnění vody. Relaxační bazén nabízí množství různých masážních trysek. Vodní masážní lehátka s hydromasáží se nacházejí  v masážního bazénu. Tyto bazény doplňuje dětský bazén pro děti do 5 let.

Venkovní areál aquaparku nabízí sedací bazén s geotermální vodou. Najdete zde i další 2 venkovní bazény: oddechový a plavecký.

V Thermalparku Šírava nechybí ani vodní atrakce. Zábavu Vám zaručí dlouhá a krátká skluzavka, divoká řeka a houpací záliv. Na patře se nachází Wellness centrum s parní saunou, suchými saunami (Bio, Infra a Finská sauna), velkým bazénkem, vířivou vanou a Kneippovým chodníkem. Dopřát si zde můžete masáže. K dispozici jsou oddychové zóny s lehátky. Jedna z nich Vám nabídne krásný výhled na Zemplínská Šírava.

Otevírací hodiny
Pondělí – Čtvrtek: 10:00 – 21:00 hod., Pátek – Neděle (+ prázdniny, svátky) 09:00 – 21:00 hod.
Adresa: Kaluža 780, 072 36 Kaluža, Slovensko, Telefon: www.thermalsirava.sk