Naše stylová srubová restaurace byla postavena ručně ověřenými technologiemi starými několik století, které se postupně vyvíjely do dnešní podoby. Její stylový, klasický a moderní design je tvořen na míru, a proto se svou jedinečností stává originálem.

V Zemplínské restaurací poznáte gastronomické zážitky kombinující tradice a fantazii. Napříč ročními obdobími budete svádění barevným aspektem chutí a vůní, které potěší všechny vaše smysly. Pokrmy jsou připravovány z kvalitních surovin s citem a empatií, s důrazem na maximální kvalitu sestaveného menu.




Netypické architektonické řešení restaurace ještě více zdůrazní přátelskou atmosféru nevtíravé prestiže a přesvědčivé kvality, celková pozitivní energie nasáklá v celém interiéru spolu s gurmánským menu sestaveným samotným šéfkuchařem vás povzbudí na celý zbytek dne.
Pokud se rozhodnete pro speciality z naší kuchyně, v nabídce najdete jídla z drůbeže, zvěřiny, speciality z hovězího masa, jídla z ryb. Samozřejmostí jsou halušky, pirohy a mnoho dalších chutných jídel.

Adresa: Svetozára Hurbana Vajanského 63A, 071 01 Michalovce, Slovensko

Telefon: +421 902 820 018

www.zemplinskarestauracia.sk